en-USfa-IR
 
معرفی شرکتشرکت های زیر مجموعه

شركت عمراني و صنعتي پارس گرما به جهت افزايش توان مهندسي خود اقدام به ايجاد شركت‌هاي فرعي بنام‌هاي:

توسعه صنعتي فن‌آوران پارسيان عمراني و صنعتي پارس بناي صدر - پارسيان سازه ايرانيان مبین صنعت فولاد آلیاژی اصفهان  نموده است.

 

شركت عمراني و صنعتي پارس گرما

 
فناوران پارسیان
 

پارس بناي صدر

 

پارسيان سازه

 
فولاد آلياژي اصفهان

 

در ادامه مشخصات کلی هریک از این شرکتها ذکر میگردد:

شـــرح

عمرانی و صنعتی پارس گرما

تاریخ تاسیس

تاسيس اوليه درسال 1339 بنام ديبا و تغيير نام در سال 1343 به شركت صنعتي كالري و تغييرنهايي در سال 1373 بنام شركت عمراني صنعتي پارس گرما

موضوع فعالیت

1- كليه زمينه هاي طراحي و اجراي پروژه هاي عمراني ، توليدي و معدني و تامين مواد ، ماشين آلات ، ابزارآلات ، قطعات مورد نياز مربوطه از منابع داخلي و خارجي .

2- مشاركت در ساير شركتهاي جديد و يا تعهد سهام آنها و يا خريد و يا تعهد سهام شركتهاي موجود .

3- بطور كلي شركت مي تواند به كليه عمليات و معاملات مالي و تجاري و صنعتي كه بطور مستقيم و يا غيرمستقيم به تمام يا هر يك از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد مبادرت نمايد .

سرمایه

500میلیارد ریال

 

 

 

 

شـــرح

توسعه طرح های صنعتی فن آوران پارسیان

تاریخ تاسیس

1381

موضوع فعالیت

1- گروه طرح و ساخت (دیزاین بیلد) شامل روش های مهندسی، تدارک، ساخت و نصب (EPC) و مهندسی، تدارک، ساخت و نصب، تأمین مالی (EPCF) و همچنین مدیریت اجرا (MC) پروژه های صنعتی و خدماتی.

2- گروه ساخت، بهره برداری و انتقال (BOT) شامل کلیه روش های زیرمجموعه این گروه در پروژه های صنعتی و خدماتی از جمله تفکیک و پردازش پسماند و انجام خدمات شهری و موسسات عمومی غیردولتی.

3- اخذ دانش فنی و تکنولوژی، انجام طراحی و مهندسی پایه (BASIC) و تفصیلی (DETAIL)، تدارک و ساخت و نصب قطعات منفصله، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی.

4- تحقیق و پژوهش، طراحی، ساخت، نمونه سازی و تولید قطعات و مجموعه های صنعتی.

5- تأمین اعتبار و سرمایه گذاری از طریق روشهای مختلف جهت تحقق موارد فوق در اجرای پروژه ها از طریق خطوط اعتباری داخلی و بین المللی.

6- انجام فعالیت های عمومی مرتبط و مورد نیاز جهت تحقق موضوع شرکت اعم از صادرات، واردات، اخذ وام و اعتبار و اخذ نمایندگی شرکتها درراستای انجام فعایت های پروژه های در دست اجرا.

7- ارائه خدمات بازرسی فنی و صدور گواهینامه بازرسی فنی و صدور گواهینامه بازرسی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع پالایشگاهی، صنایع معدنی و صنعت آب پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح.

8- امور پیمانکاری مربوط به تأسیسات سرچاهی و خطوط لوله جریانی، فرآوری نفت و گاز و کارخانه های گاز و گاز مایع و تزریق گاز و آب ، پالایشگاه های نفت و گاز و کارخانه های پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز، تلمبه خانه های نفت و ایستگاههای تقویت فشار گاز

9- امور پیمانکاری مربوط به تأسیسات و تجهیزات صنایع غذایی، تبدیلی، سلولوزی

10- کانه آرایی، فرآوری، متالوژی استخراجی، تبدیل مواد خام و تولید در صنایع پتروشیمی، شیمیائی، کانی غیرفلزی، صنایع سنگین، معدنی، صنایع فلزی

11- سازه های صنعتی، تجهیزات هیدرومکانیک، کارخانجات ابزارآلات و ماشین ها، تأسیسات صنعتی جانبی، تجهیزات

12- بهینه سازی مصرف انرژی، اتوماسیون صنعتی شامل کنترل ابزار دقیق مانیتورینگ میترینگ

13- انجام کلیه مراحل مطالعات و طراحی و نظارت شامل مطالعات مقدماتی فنی و توجیه اقتصادی طرحهای صنعتی و تولیدی، مطالعات ظرفیت و میزان تولید، انتخاب تکنولوژی طراحی خط تولید،

تعیین مشخصات ماشین آلات، تهیه طرح استقرار ماشین آلات و انتخاب قطعی ماشین آلات اصلی و فرعی

14- امور پیمانکاری مربوط به خطوط انتقال آب، نفت و گاز (شبکه گازرسانی، تأسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی، سیستم های سردکننده ساختمان، تأسیسات و تجهیزات ساختمان) آب، گاز، برق و فاضلاب (تأسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب

سیستم های ارتباطی، شبکه های رایانه ای

15- ماسه پاشی (سندپلاست)، حفاظت کاتودی، پوشش (لاینینگ)، ایستگاه های پمپاژ آب و فاضلاب کوچک

16- امور پیمانکاری مربوط به تولید، توزیع و انتقال نیرو اعم از نیروگاهها، شبکه های برق و تأسیسات برقی، پستهای توزیع و الکترونیک عام و خاص

17- امور پیمانکاری مربوط به ساخت ساختمان ها و ابنیه سازه های ساختمانی

18- انجام مطالعات و تهیه طرح های مقدماتی، مرحله اول و دوم مدیریت مصرف انرژی

19- نظارت بر اجرای کلیه واحدها و مجموعه های مسکونی، ساختمان های تجاری و اداری، صنعتی و کارخانه ها. مراکز مخابراتی، پستی مکانیزه و ساختمان های مربوط به خدمات شهری.

سرمایه

200 میلیارد ریال

سهامداران

100 درصد پارس گرما

 

 

 

 

 

شـــرح

عمرانی و صنعتی پارس بنای صدر

تاریخ تاسیس

1382

موضوع فعالیت

1-طراحی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی و صنعتی و تاسیساتی.

2- اجرای اسکله های دریایی و شمع کوبی .

3- خرید و فروش انواع مواد و مصالح ساختمانی و تاسیساتی و صنعتی و ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین.

4- واردات و صادرات انواع ماشین الات و مصالح تولید و کلیه کالاهای تجاری بازرگانی.

5- انجام طراحي و خدمات مهندسي كليه فعاليتهاي مربوط به استخراج معادن .

6- انجام عمليات آتشكاري و آتشبازي معادن و فعاليتهاي مرتبط با آنها .

سرمایه

20 میلیارد ریال

سهامداران

100 درصد پارس گرما

  

 

شـــرح

صنعتي پارسيان سازه ايرانيان مبين

تاریخ تاسیس

28/03/1391

موضوع فعالیت

1-طراحي و اجرا، تامين، ساخت و نصب و راه اندازي واحدهاي صنعتي از جمله تجهيزات صنايع نفت،گاز، پتروشيمي، صنايع معدني، فولادسازي و نيروگاهي و همچنين خطوط انتقال نفت و گاز و آب بصورتEPCوEPCF(مهندسي اجرا اصولي و تفضيلي تداركات و اجرا) در داخل و خارج از كشور

2-طراحي، ساخت، تامين، نصب و راه اندازي انواع مخازن كروي، مخازن ذخيره، مخازن تحت فشار، مبدلهاي حرارتي، انواع كوره ها و ساير تجهيزات مشابه و همچنين توليد قطعات آهنگري، ماشينكاري و ريخته گري.

3-ارائه خدمات مشاوره صنعتي و مديريتي، انجام خدمات مهندسی و صدور آن، انجام خدمات مدیریت پیمان پروژه هاي صنعتي و عمراني در داخل و خارج از كشور.

4- مشاركت و سرمايه گذاري با كليه افراد حقيقي و حقوقي مرتبط با موضوع فعاليت هاي شركت در داخل و خارج از كشور.

5-اخذ نمايندگي از شركتهاي ديگر و واردات و صادرات كليه كالاهاي مجاز بازرگاني.

6- ارائه خدمات در زمینه های طراحی ساخت تولید صنعتی و مونتاژ و توزیع انواع خودرو و قطعات سبک و سنگین سفارشی و ویژه اعم از ماشین آلات راهسازی و شنی دار و چرخ دار و قالب ها و ابزار آلات صنعتی مربوطه.

7- ارائه خدمات در زمینه های طراحی و ساخت تولید صنعتی و مونتاژ و توزیع و بازسازی انواع واگن مسافری باری تله چک و غیره و قالب ها و ابزارآلات صنعتی مربوطه طراحی و ساخت و تولید صنعتی و مونتاژ و توزیع و خدمات خرید و فروش انواع تایر و قطعات لاستیکی صنعتی قالب ها و ابزارآلات صنعتی مربوطه

8- طراحی و ساخت و تولید صنعتی و مونتاژ و توزیع و خدمات خرید و فروش و بازسازی انواع شیرهای توپی انواع کمپرسورهای تقلیل و افزایش فشار مورد مصرف در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی قالب ها ابزارآلات صنعتی مربوطه در صورت ضرورت قانونی انجام موضوعات فوق پس از اخذ مجوزهای لازم.

سرمایه

10ميليارد ريال

سهامداران

98درصد پارس گرما و 1 درصد شركت فن آوران پارسيان و 1 درصد شركت پارس بناي صدر

 

شـــرح

شرکت فولاد آلیاژی اصفهان

تاریخ تاسیس

24/2/91

موضوع فعالیت

تاسیس ، تشکیل ، بهره برداری ، توسعه ، نگهداری ، اداره کارخانجات ، تاسیس و کلیه وسایلی که برای تهیه و تولید انواع فرآورده های فولاد آلیاژی و مخصوص به کار می روند. عملیات ذوب، تصفیه، ریخته گری (قطعات و شمش)، آهنگری (با قالب باز و بسته)، نورد (سرد و گرم)، ماشینکاری، مونتاژ و هر عملی که مرتبط با تولید فرآورده های فولاد آلیاژی و آلیاژهای مخصوص باشد، مشارکت در سایر واحدهای صنعتی مرتبط با موضوع فعالیت های شرکت، کلیه عملیات بازرگانی اعم از واردات و صادرات کلیه ماشین آلات، تجهیزات، ابزار، ادوات، قطعات یدکی و مواد اولیه (فلزی، غیرفلزی و شیمیایی) محصولات و فرآورده های تولیدی و وسایل مهندسی و آزمایشگاهی و سایر اشیاء و کالاهای مورد نیاز و همچنین صدور انواع خدمات فنی و مهندسی و فرآورده های شرکت به کشورهای خارجی، ارائه کلیه خدمات مشاوره ای مرتبط، فنی و مهندسی اعم از تهیه و تأمین ماشین آلات و تجهیزات جهت ایجاد کارخانجات، نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی مرتبط و صدور انواع خدمات فنی و مهندسی و اجرایی و ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور. فعالیت اصلی شرکت طی سال مورد گزارش تولید فولادهای آلیاژی بوده است.

سرمایه

10 میلیارد ریال

سهامداران

100 درصد پارس گرما

 

 

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2015